pátek 17. října 2014

bonsoir...Konečně se vracím zpět k blogu, brzy přibudou i fotky, které prozradí mou dlouhou odmlku. Dnešní fotky už jsou pořízeny před nějakou dobou, ale celý outfit mě pořád moc baví. Nevím, jaké mají brněnské bloggerky zkušenosti, ale mě naprosto odrovnal sekuriťák, který nás kontroloval celou dobu focení a upozorňoval, že na forkách nesmí být vidět Galerie Vaňkovka, takže fotky vznikly s pozadím Wannieck gallery. Na fotkách mám další ze sukní ušitých v Re Parádě, tulipány jako kytky moc nemusím, ale na této látce mě naprosto uchvátily.
Orsay top
Re Paráda skirt, petticoat
Calzedonia tights
Mohito sunglasses
Antipearle necklace
Zara bag
F&F heels

10 komentářů:

 1. to je skvělý!
  Zvu vás všechny na mou Giveaway o voňavé ceny :-)

  OdpovědětSmazat
 2. Paráda :) těším se na další pímena a fotky :) Musím sem hodit toto http://neceser.cz/kosmeticke-tasticky/46-co-si-pes-mysli-o-slecnach-ii-by-stella-.html :) Mohlo by se líbit což ? Mám ji a baví mne ten styl jak jsou malované :)

  OdpovědětSmazat
 3. Jako kytky a puntíky dohromady, to mi teda moc neštimuje... k takové sukni by přece stačilo jednobarevné triko a byla bys výrazná ažaž...

  OdpovědětSmazat
 4. Krásná kombinace květinového vzoru a puntíků. Thumbs up :)

  Poshlife

  OdpovědětSmazat
 5. Moc hezky sladěné k pozadí :)
  http://dailyinspiration.cz/

  OdpovědětSmazat
 6. Hello,

  I am Edison, owner of the online store www.amandadress.com.au , where sale all kinds of fashion wedding dresss,special occasions dresses and so on. I frequently come across your site in google seraches,I love your website very much, the words or pictures on it can attract me deeply, of course, there are too many people visiting it.
  So I have an idea, whether I can be allowed to do a guest post, including the words, pictures and links of my website and products, but if you have a better idea,and your requests and thinkings about the coopeartion, you can say to me freely.

  You can reach me any time via email: lingyun.wang@auluola.com, I look forward to your messages!

  Warmest regards

  OdpovědětSmazat
 7. Na Facebooku www.facebook.com/fashion.sk.cz pro vás připravujeme tipy na ty nejnovější módní trendy :)

  OdpovědětSmazat
 8. Tyto šaty jsou nádherné :) Podívejte se také na nadcházející trendy 2018

  OdpovědětSmazat